Tel. paní vychovatelky: 608 977 932, pan vychovatel 733 715 812.

Kroužky se již poslední týden školního roku nekonají.

Dnes 26. 6. dostaly děti zápisní lístek do ŠD. Úvodní strana je důležitá na vyplnění hlavně, pokud od posledního odevzdání došlo ke  změnám. Chápeme, že některé pasáže k vyplnění jsou pro vás předčasné, pokud ještě neznáte rozložení kroužků v příštím školním roce a určitě je pak možné je osobně doladit s paní vychovatelkou. Odevzdat můžete ještě nyní nebo pak po prázdninách.

Nabídka kroužků pro příští školní rok bude umístěna na webu koncem srpna, konkrétní čas bude upřesněn začátkem září.

Platby za 2. pololetí únor - červen

500,- Kč školní družina

250,- Kč pitný režim

Platbu lze provést hotově p. vychovatelce V. Králíkové nebo i bezhotovostně na účet školy 256565881/0300

400,- Kč keramický kroužek

Platbu lze provést pouze hotově p. vychovatelce V. Králíkové nebo vyučující p. V. Vítové.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Co budu potřebovat?

Sportovní oblečení na hřiště a pobyt venku podle ročního období a počasí.

Jen tak se budu cítit dobře a nemusím mít strach, že si zničím školní oblečení. Většinu času jsem v pohybu a bývá mi teplo, proto je i v zimě dobré, abych měl ve skříňce nejen oteplovačky, ale také větrovku, která nehřeje, ale neprofoukne. Obuv, která se při pohybu nevyzouvá. (Je nebezpečné lézt v žabkách na prolézačky nebo hrát fotbal.) Je také vhodné dbát na různé změny počasí a obuv i oblečení během roku přizpůsobovat, trávím totiž hodně času venku. Například v teniskách a teplákách je zima, když napadne sníh. Rukavice raději šusťákové, protože na pletené se lepí sníh a rychle promoknou. Pletené jsou vhodné jako náhradní rukavice nebo jako rukavice, které využiji v chladných podzimních měsících.

Náhradní spodní prádlo, ponožky a punčocháče v chladném období (když se mi podaří sednout do mokrého nebo šlápnout do bláta).

Na věci v šatně potřebuji nejlépe plátěnou tašku, protože igelitové se často potrhají. Je dobré mít všechno oblečení a všechny věci podepsané, aby se mi brzy vrátily v případě ztráty a to včetně obuvi.

Batůžek s PET lahví (pro případ, že se nebudu nacházet ve škole).

Na sportovní hry- sportovní oblečení a obuv- stejné jako na výuku TV.

Do vaření mi stačí zástěra, protože jak mi začne pomáhat břicho, tak mám flek na tričku. Dobrá je i složka, do které si budu řadit recepty a box na jídlo ve kterém si případné pochoutky, když zbydou, budu moci odnést.

Do dílen jsou nejlepší montérky nebo jiné kalhoty, starší tričko, pracuji zde s nářadím, s barvou a já se teprve vše učím.

Na keramiku potřebuji větší tričko, které natáhnu přes oděv nebo zástěru, abych se nezamazal od hlíny.

Co si do školní družiny nosit NEBUDU?

- žádné cennosti a drahé hračky

- mobilní telefony a tablety

- žádné zbraně a ani hračky, které tak vypadají

Za věci, které si donesu, si ručím sám. Nikdo mi je nehlídá.

Když něco přinesu a chci to dát kamarádovi, prvně se dovolím rodičů. Co se dá, to se nevrací.

Školní Facebook