Tel. paní vychovatelky: 608 977 932, pan vychovatel 733 715 812.

Ve středu 13. 6. v případě pěkného počasí půjdeme v rámci středeční vycházky do Rosic na zmrzlinu.
Děti, které na výlet půjdou, si mohou s sebou vzít kapesné
(přibližně 20,- až 25,- Kč)

Ve čtvrtek 14. 6. část dětí odjíždí na celodenní výlet do Mirákula.
Pro všechny družinové děti, které zůstávají ve škole, bude sportovní kroužek spojený od 14 do 16 hodin a to na hřišti za sokolovnou pokud to počasí umožní.

V úterý 12. 6. nebude keramika.

Platby za 2. pololetí únor - červen

500,- Kč školní družina

250,- Kč pitný režim

Platbu lze provést hotově p. vychovatelce V. Králíkové nebo i bezhotovostně na účet školy 256565881/0300

400,- Kč keramický kroužek

Platbu lze provést pouze hotově p. vychovatelce V. Králíkové nebo vyučující p. V. Vítové.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Co budu potřebovat?

Sportovní oblečení na hřiště a pobyt venku podle ročního období a počasí.

Jen tak se budu cítit dobře a nemusím mít strach, že si zničím školní oblečení. Většinu času jsem v pohybu a bývá mi teplo, proto je i v zimě dobré, abych měl ve skříňce nejen oteplovačky, ale také větrovku, která nehřeje, ale neprofoukne. Obuv, která se při pohybu nevyzouvá. (Je nebezpečné lézt v žabkách na prolézačky nebo hrát fotbal.) Je také vhodné dbát na různé změny počasí a obuv i oblečení během roku přizpůsobovat, trávím totiž hodně času venku. Například v teniskách a teplákách je zima, když napadne sníh. Rukavice raději šusťákové, protože na pletené se lepí sníh a rychle promoknou. Pletené jsou vhodné jako náhradní rukavice nebo jako rukavice, které využiji v chladných podzimních měsících.

Náhradní spodní prádlo, ponožky a punčocháče v chladném období (když se mi podaří sednout do mokrého nebo šlápnout do bláta).

Na věci v šatně potřebuji nejlépe plátěnou tašku, protože igelitové se často potrhají. Je dobré mít všechno oblečení a všechny věci podepsané, aby se mi brzy vrátily v případě ztráty a to včetně obuvi.

Batůžek s PET lahví (pro případ, že se nebudu nacházet ve škole).

Na sportovní hry- sportovní oblečení a obuv- stejné jako na výuku TV.

Do vaření mi stačí zástěra, protože jak mi začne pomáhat břicho, tak mám flek na tričku. Dobrá je i složka, do které si budu řadit recepty a box na jídlo ve kterém si případné pochoutky, když zbydou, budu moci odnést.

Do dílen jsou nejlepší montérky nebo jiné kalhoty, starší tričko, pracuji zde s nářadím, s barvou a já se teprve vše učím.

Na keramiku potřebuji větší tričko, které natáhnu přes oděv nebo zástěru, abych se nezamazal od hlíny.

Co si do školní družiny nosit NEBUDU?

- žádné cennosti a drahé hračky

- mobilní telefony a tablety

- žádné zbraně a ani hračky, které tak vypadají

Za věci, které si donesu, si ručím sám. Nikdo mi je nehlídá.

Když něco přinesu a chci to dát kamarádovi, prvně se dovolím rodičů. Co se dá, to se nevrací.

Školní Facebook